VEŘEJNÉ DEGUSTACE - BRNO

J&T Cafe

Kvalitní alkohol si nejlépe vychutnáme v krásném a klidném prostředí. Proto jsme zvolili útulnou kavárnu J&T cafe v Brně hned vedle Galerie Vaňkovka. Únavu po celém dni můžete zahnat šálkem italské kávy. V kombinaci s destiláty vytváří káva působivý chuťový zážitek. Určitě doporučujeme vyzkoušet.


Plánované degustace

Vstupné je 1390 Kč. Vstupenku můžete zakoupit i formou dárkového voucheru. Kapacita každé degustace je omezena na 30 účastníků. Degustace začínají oficálně v 19:00, ale budeme vás očekávat již od 18:45.


DÁRKOVÝ POUKAZ

Krásný dárek pro milovníky ušlechtilých destilátů. Poukaz může být vystaven přímo na konkrétní událost nebo na ochutnávku dle vlastního výběru. V případě dotazů nebo individuálních přání nás neváhejte kontaktovat.

Jak degustace probíhají?

Na úvod si řekneme něco málo o historii a výrobě daného typu destilátu a pak už se budeme detailně zabývat jednotlivými vzorky, kterých je obvykle čtyři až sedm po 0,02l. 

V průběhu degustace mohou být pořizovány dokumentární fotografie, které budou zveřejněny na našem webu v sekci Fotogalerie. Svojí účastí s tímto vyjadřujete souhlas.

Připravili jsme pro vás článek o tom, jak správně degustovat destiláty. Najdete ho zde.

Těšíme se na vás!


Kapacita každé dugustace je omezena. Proto s rezervací raději pospěšte. 
Vstup je pouze pro starší 18 let.

Dress code: doporučujeme smart casual