VEŘEJNÉ DEGUSTACE - BRNO

J&T Cafe

Kvalitní alkohol si nejlépe vychutnáme v krásném a klidném prostředí. Proto jsme zvolili útulnou kavárnu J&T cafe v Brně hned vedle Galerie Vaňkovka. Únavu po celém dni můžete zahnat šálkem italské kávy. V kombinaci s destiláty vytváří káva působivý chuťový zážitek. Určitě doporučujeme vyzkoušet.


Plánované degustace na rok 2019

Připravili jsme pro vás následující degustace. Další termíny budeme postupně doplňovat. 

Vstupné je 990 Kč. Vstupenku můžete zakoupit i formou dárkového voucheru. Kapacita každé degustace je omezena na 30 účastníků. Degustace začínají oficálně v 19:00, ale budeme vás očekávat již od 18:45.


DÁRKOVÝ POUKAZ

Krásný dárek pro milovníky ušlechtilých destilátů. Poukaz může být vystaven přímo na konkrétní událost nebo na ochutnávku dle vlastního výběru. V případě dotazů nebo individuálních přání nás neváhejte kontaktovat.

Jak degustace probíhají?

Na úvod si řekneme něco málo o historii a výrobě daného typu destilátu a pak už se budeme detailně zabývat jednotlivými vzorky, kterých je obvykle čtyři až sedm po 0,02l. 

V průběhu degustace mohou být pořizovány dokumentární fotografie, které budou zveřejněny na našem webu v sekci Fotogalerie. Svojí účastí s tímto vyjadřujete souhlas.

Připravili jsme pro vás článek o tom, jak správně degustovat destiláty. Najdete ho zde.

Těšíme se na vás!


Kapacita každé dugustace je omezena. Proto s rezervací raději pospěšte. 
Vstup je pouze pro starší 18 let.

Dress code: doporučujeme smart casual