VEŘEJNÉ DEGUSTACE - PRAHA

Momoichi bistro

V Praze se na vás budeme těšit v krásných prostorách bistra a kavárny Momoichi na Vinohradech. Na každém kroku je zde cítit inspirace Asií a obzvláště Japonskem. Určitě vyzkoušejte jejich Okonomiyaki, je to fantastická záležitost! Salonek pro degustaci se nachází v suterénu. 


Praha - 23. 01. 2019 - Whisky

VYPRODÁNO

Vybrali jsme opravdové perly pro milovníky whisky, celkem 6 vzorků po 0,02l. Budou pro vás připraveny také degustační listy, voda, výběrová francouzská čokoláda Michel Cluizel a drobné občerstvení. 

 1. Glenfiddich Age of Discovery 19 YO Bourbon Cask Reserve
 2. anCnoc Cutter 
 3. Laphroaig Brodir Batch 001 
 4. Gold Cock Single Grain Whisky Cask Strenght
 5. Macallan 15 YO Fine Oak 
 6. BenRiach 22 YO Albariza Peated
Více informací o vzorcích najdete zdeVstupné na tuto řízenou degustaci je 1 190 Kč. Vstupenku můžete zakoupit i formou dárkového voucheru. Kapacita je omezena na 10 účastníků. Začínáme v 19:00 a končíme do 22:00. Po skončení budeme samozřejmě k dispozici pro vaše dotazy.

Praha - 18. 02. 2019 - Whisky Glenmorangie


Připravili jsme vertikální degustaci whisky z palírny Glenmorangie, která je vhodná i pro začátečníky. Celkem nás čeká 6 vzorků po 0,02l. Vrcholem této degustace bude edice Signet. Budou pro vás připraveny také degustační listy, voda, výběrová francouzská čokoláda Michel Cluizel a drobné občerstvení. 

 1. Glenmorangie The Original 10yo
 2. Glenmorangie Lasanta
 3. Glenmorangie Quinta Ruban
 4. Glenmorangie Nectar d`Or
 5. Glenmorangie 18yo
 6. Glenmorangie Signet
Více informací o vzorcích najdete zdeVstupné na tuto řízenou degustaci je 990 Kč. Vstupenku můžete zakoupit i formou dárkového voucheru. Kapacita je omezena na 30 účastníků. Začínáme v 19:00 a končíme do 22:00. Po skončení budeme samozřejmě k dispozici pro vaše dotazy.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Krásný dárek pro milovníky ušlechtilých destilátů. Poukaz může být vystaven přímo na konkrétní událost nebo na ochutnávku dle vlastního výběru. V případě dotazů nebo individuálních přání nás neváhejte kontaktovat.Jak degustace probíhají?

Na úvod si řekneme něco málo o historii a výrobě daného typu destilátu a pak už se budeme detailně zabývat jednotlivými vzorky, kterých je obvykle čtyři až sedm po 0,02l. 

V průběhu degustace mohou být pořizovány dokumentární fotografie, které budou zveřejněny na našem webu v sekci Fotogalerie. Svojí účastí s tímto vyjadřujete souhlas.

Připravili jsme pro vás článek o tom, jak správně degustovat destiláty. Najdete ho zde.

Těšíme se na vás!

Kapacita každé dugustace je omezena. Proto s rezervací raději pospěšte.
Vstup je pouze pro starší 18 let. 

Dress code: doporučujeme smart casual