VEŘEJNÉ DEGUSTACE - PRAHA


26.05.2020 - Degustace Hennessy


Připravili jsme pro vás jedinečnou příležitost, kdy můžete ochutnat jednak core range v podobě edic VS, VSOP a XO, dále pak lahve určené pouze pro travel retail - edice Pure White a James Hennessy a na závěr velmi vzácnou a luxusní edici Hennessy Paradis Imperial 2.0

Sestava vzorků je skutečně hvězdná a jsme přesvědčeni, že to bude pro nás všechny nezapomenutelný zážitek. Počet míst je velmi omezen. Místem konání bude Bistro Špejle.

Cena: 3 490,- Kč

DÁRKOVÝ POUKAZ

Krásný dárek pro milovníky ušlechtilých destilátů. Poukaz může být vystaven přímo na konkrétní událost nebo na ochutnávku dle vlastního výběru. V případě dotazů nebo individuálních přání nás neváhejte kontaktovat.Jak degustace probíhají?

Na úvod si řekneme něco málo o historii a výrobě daného typu destilátu a pak už se budeme detailně zabývat jednotlivými vzorky, kterých je obvykle čtyři až sedm po 0,02l. 

V průběhu degustace mohou být pořizovány dokumentární fotografie, které budou zveřejněny na našem webu v sekci Fotogalerie. Svojí účastí s tímto vyjadřujete souhlas.

Připravili jsme pro vás článek o tom, jak správně degustovat destiláty. Najdete ho zde.

Těšíme se na vás!

Kapacita každé dugustace je omezena. Proto s rezervací raději pospěšte.
Vstup je pouze pro starší 18 let. 

Dress code: doporučujeme smart casual