REPORTY Z AKCÍ

Zde se můžete podívat jak probíhal Ardbeg Day 2020, kde byla představena limitovaná edice Blaaack (dozrávaná v sudech po Pinot Noir z Nového Zéůandu), a který jsme tradičně oslavili v Ardbeg Embassy - Black Stuff Olomouc.

Tento článek je věnován představení limitované edice Hennessy Paradis Imperial 2.0, na které jsme byli pozváni jménem pana Maurice Richarda Hennessy, který je Brand Ambassadorem cognacu Hennessy a také zástupcem osmé generace rodu Hennessy. Hostitelským prostorem se stala Galerie Kvalitář na přažském Senovážném náměstí a byla to skvělá volba.

Na začátku listopadu 2018 oslavil slavný pražský whisky bar Whiskeria první dekádu svojí existence, která je neodmyslitelně spojena s Jindřišskou věží. V tomto naprosto unikátním podniku najdete více než 400 druhů whisky z celého světa.

Pátek a sobota 2. a 3. listopadu proběhl skvělý festival Whisky Life! Prague. Moje první návštěva Novoměstské radnice se musela omezit pouze na páteční podvečer. Martin byl také pouze v pátek, ale na rozdíl ode mě opět pracovně - na stánku Brown-Forman. Máme to dobře rozdělené :)

Naše první návštěva Bar Convent Berlin (BCB), který je od roku 2007 jednou z největších akcí svého druhu. Letos poprvé trval tři dny a v jeho rámci probíhal i pivní event Brew Berlin a kávový Coffee Convent. Takže o zábavu bylo opravdu postaráno.

Milovníci whisky z Brna se konečně dočkali vlastní verze Whisky Festivalu pod vedením zkušených organizátorů Karla Pinky a Petra Křenka, kteří již řadu let pořádají legendární festival v Malé Morávce. Každý, kdo přišel 21. a 22. září do krásných prostor Besedního domu, který je jinak základnou Filharmonie Brno, se mohl setkat s tím nejlepším, co...

Třináctka byla tentokrát více než šťastné číslo. Ve čtvrtek 13. září jsem totiž mohl ochutnat legendární cognac Louis XIII. Moc rád bych poděkoval Rémy Cointreau, která je mateřskou společností značek Rémy Martin a Louis XIII, za pozvání do brněnské restaurace Pavillon na jedinečnou akci pod vedením Louis XIII Global Ambassadora Thierry Arnolda....