VEŘEJNÉ DEGUSTACE - PRAHA

Momoichi bistro

V Praze se na vás budeme těšit v krásných prostorách bistra a kavárny Momoichi na Vinohradech. Na každém kroku je zde cítit inspirace Asií a obzvláště Japonskem. Určitě vyzkoušejte jejich Okonomiyaki, je to fantastická záležitost! Salonek pro degustaci se nachází v suterénu. 


Praha - 18. 02. 2019 - Whisky Glenmorangie


Připravili jsme vertikální degustaci whisky z palírny Glenmorangie, která je vhodná i pro začátečníky. Celkem nás čeká 7 vzorků po 0,02l. Vrcholem této degustace bude edice Signet a také představení novinky pro ork 2019! Budou pro vás připraveny degustační listy, voda, výběrová francouzská čokoláda Michel Cluizel a drobné občerstvení. 

  1. Glenmorangie The Original 10yo
  2. Glenmorangie Lasanta
  3. Glenmorangie Quinta Ruban
  4. Glenmorangie Nectar d`Or
  5. Glenmorangie 18yo
  6. Glenmorangie Signet
  7. Glenmorangie Allta - Private Edition No.10
Více informací o vzorcích najdete zdeVstupné na tuto řízenou degustaci je 990 Kč. Vstupenku můžete zakoupit i formou dárkového voucheru. Kapacita je omezena na 30 účastníků. Začínáme v 19:00 a končíme do 22:00. Po skončení budeme samozřejmě k dispozici pro vaše dotazy.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Krásný dárek pro milovníky ušlechtilých destilátů. Poukaz může být vystaven přímo na konkrétní událost nebo na ochutnávku dle vlastního výběru. V případě dotazů nebo individuálních přání nás neváhejte kontaktovat.Jak degustace probíhají?

Na úvod si řekneme něco málo o historii a výrobě daného typu destilátu a pak už se budeme detailně zabývat jednotlivými vzorky, kterých je obvykle čtyři až sedm po 0,02l. 

V průběhu degustace mohou být pořizovány dokumentární fotografie, které budou zveřejněny na našem webu v sekci Fotogalerie. Svojí účastí s tímto vyjadřujete souhlas.

Připravili jsme pro vás článek o tom, jak správně degustovat destiláty. Najdete ho zde.

Těšíme se na vás!

Kapacita každé dugustace je omezena. Proto s rezervací raději pospěšte.
Vstup je pouze pro starší 18 let. 

Dress code: doporučujeme smart casual